SG73S2ATTD3002F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3002F
JLCPCB Part #
C6487304
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS