RN732ATTD51R0B50
MFR.Part #
RN732ATTD51R0B50
JLCPCB Part #
C3997300
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS