RK73G2BTTD23R2F
MFR.Part #
RK73G2BTTD23R2F
JLCPCB Part #
C6182403
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS