RN73H1JTTD9421F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD9421F50
JLCPCB Part #
C3986894
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS