RN73R1JTTD95R3D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD95R3D10
JLCPCB Part #
C2546225
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS