SG73S2ATTD2670F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2670F
JLCPCB Part #
C4206977
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS