RN73R2ETTD6982C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD6982C25
JLCPCB Part #
C4276580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS