SG73S2ATTD2370D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2370D
JLCPCB Part #
C3924529
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS