RN73H2BTTD1382C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1382C50
JLCPCB Part #
C4096366
Description
-55℃~+155℃ 13.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS