SG73S2ATTD2373D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2373D
JLCPCB Part #
C3912514
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS