SG73S2ATTD1R96F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R96F
JLCPCB Part #
C4097570
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS