SG73P1ETTP113G
MFR.Part #
SG73P1ETTP113G
JLCPCB Part #
C4011818
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS