RK73H1JTTD6341D
MFR.Part #
RK73H1JTTD6341D
JLCPCB Part #
C2575985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS