SG73S2ATTD1R82F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1R82F
JLCPCB Part #
C4300858
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS