RK73H2HTTE8201D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8201D
JLCPCB Part #
C2583652
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS