RT0805WRE0716R9L
MFR.Part #
RT0805WRE0716R9L
JLCPCB Part #
C4224602
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS