HV733ATTE5363D
MFR.Part #
HV733ATTE5363D
JLCPCB Part #
C4178011
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS