SG73S2ATTD18R2D
MFR.Part #
SG73S2ATTD18R2D
JLCPCB Part #
C4257475
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS