RK73G1JRTTD9101F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JRTTD9101F
JLCPCB Part #
C6181542
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS