SG73P2ATTD1743D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1743D
JLCPCB Part #
C4343188
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS