SG73S2ATTD1783F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1783F
JLCPCB Part #
C3922110
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS