SG73G2BTTD5761D
MFR.Part #
SG73G2BTTD5761D
JLCPCB Part #
C6481428
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS