SG73S2ATTD1741F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1741F
JLCPCB Part #
C4171144
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS