RN73R2BTTD8981C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD8981C10
JLCPCB Part #
C2565597
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS