SG73S2ATTD1653F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1653F
JLCPCB Part #
C4077207
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS