RN731JTTD3123D25
MFR.Part #
RN731JTTD3123D25
JLCPCB Part #
C4125048
Description
-55℃~+155℃ 312kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS