RN731JTTD1782F10
MFR.Part #
RN731JTTD1782F10
JLCPCB Part #
C4203369
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS