RN73R2ETTD1930D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1930D10
JLCPCB Part #
C2608254
Description
-55℃~+155℃ 193Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS