SG73S2ATTD15R4F
MFR.Part #
SG73S2ATTD15R4F
JLCPCB Part #
C4333831
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS