P0805E11R0BBW
MFR.Part #
P0805E11R0BBW
JLCPCB Part #
C3924214
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount