SG73S2ATTD15R4D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD15R4D
JLCPCB Part #
C4295213
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS