SG73S2ATTD1541D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1541D
JLCPCB Part #
C4343676
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS