RN732BTTD1932B50
MFR.Part #
RN732BTTD1932B50
JLCPCB Part #
C4041656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS