SG73S2ATTD152G
MFR.Part #
SG73S2ATTD152G
JLCPCB Part #
C3914896
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS