RN73H1JTTD3323B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3323B50
JLCPCB Part #
C4131737
Description
100mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS