SG73S2ATTD1300F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1300F
JLCPCB Part #
C4052230
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS