RN73R1JTTD5101B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5101B10
JLCPCB Part #
C3948706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS