SG73S2ATTD1273F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1273F
JLCPCB Part #
C3963763
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS