SG73P2ETTD1650F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1650F
JLCPCB Part #
C3945214
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS