HV732BTTD1023F
MFR.Part #
HV732BTTD1023F
JLCPCB Part #
C3996683
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS