SG73S1JTTD240J
MFR.Part #
SG73S1JTTD240J
JLCPCB Part #
C7080177
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS