SG73S2ATTD1053D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1053D
JLCPCB Part #
C4088861
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS