RK73B2ETTD155J
MFR.Part #
RK73B2ETTD155J
JLCPCB Part #
C3995697
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS