SG731JTTD8R2K
MFR.Part #
SG731JTTD8R2K
JLCPCB Part #
C3932059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS