SG73S2ARTTD9533D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD9533D
JLCPCB Part #
C5916305
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS