SG73S2BRTTD9533D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD9533D
JLCPCB Part #
C5752778
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS