SG73S2ERTTD5110F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5110F
JLCPCB Part #
C5894631
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS