RN73R2BTTD1980D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1980D25
JLCPCB Part #
C3999450
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS