SG73S2ARTTD7870D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD7870D
JLCPCB Part #
C5752295
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS