SG73P2BRTTD1872F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1872F
JLCPCB Part #
C5893817
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS